210 | ŽENA S PERLOVÝM NÁHRDELNÍKEM
EBERL František Zdeněk (1888 – 1962)
- starting price: 55 000 CZK
- hammer price: 100 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 35 x 27 cm, rámováno, datace 1850 – 1952, signováno vpravo dole F. Eberl.
Catalog raisonné autora dílo uvádí pod číslem No. G639.